Social Networks
O autorze
599
page-template,page-template-blog-large-image,page-template-blog-large-image-php,page,page-id-599,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

O autorze

Nazywam się Paweł Adamek, urodziłem się w 1970 roku i mieszkam w Suchej Beskidzkiej. Jestem nauczycielem fotografii w miejscowym technikum. Moje prace były pokazywane w ramach wielu wystaw zbiorowych, w tym podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie – Kraków Photo Fringe (2016) – “Radius π czyli jest jak jest”, obecnie moje zdjęcia prezentowane są w zbiorowej wystawie w ramach projektu Wielokulturowy Kraków „Mój, Twój, Nasz. Oblicza Krakowa”.
Moimi głównymi obszarami zainteresowań fotograficznych są reportaże o człowieku w jego najbliższym otoczeniu, ukazanie emocji i wielowymiarowego charakteru ludzkiego życia.

Zapraszam do współpracy firmy i indywidualnych odbiorców. Zakres to zdjęcia reportażowe, wizerunkowe, portrety i  fotografia produktowa i katalogowa. Pracuję w studio i w plenerze, możliwy dojazd w dowolne miejsce. Wykonuję zdjęcia z drona.

Przygotowuję katalogi i materiały reklamowe od projektu do druku.

No posts were found.